دیدار پرسنل ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول، پارک ملی دز و سمن ها با فرماندار ویژه شهرستان دزفول

به مناسبت هفته محیط زیست رئیس و پرسنل ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول، پارک ملی دز و انجمن های مردم نهاد محیط زیستی با امید بن عباس فرماندار ویژه این شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

در ابتدای این نشست صمیمی و دوستانه مصطفی استاد چینی گر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول ضمن بیان شعار امسال هفته محیط زیست «جهش تولید، حفظ محیط زیست، برای توسعه پایدار ایران»  گفت: «باید این شعار نقشه راه دوستداران محیط زیست و سرلوحه کاری و مدیریتی همه ما باشد».

وی در ادامه گزارش کلی زیست محیطی در بخش های محیط طبیعی، انسانی و آموزش را بیان نمود و خواستار توجه عملی مردم و مسولین به مقوله محیط زیست شد.

همچنین کارشناسان و محیط بانان ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول و پارک ملی دز و مدیران سمن های محیط زیستی این شهرستان به بیان نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود پرداختند. سپس فرماندار ویژه شهرستان دزفول ضمن خوشامدگویی و تبریک این روز و هفته به پرسنل تلاشگر و خستگی ناپذیر حفاظت محیط زیست گفت: «بسیاری از مشکلات محیط زیست جهانی هستند و خواستار این شد که در کنار انتقادات محیط زیستی راهکارهای لازم نیز ارائه گردد».

در ادامه این نشست رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول یک دست لباس محیط بانی به رسم یادبود به امید بن عباس فرماندار ویژه این شهرستان تقدیم نمود.

در پایان این دیدار با تقدیم لوح سپاس از خدمات برخی پرسنل ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول و پارک ملی دز تقدیر بعمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.