برگزاری کارگاه آموزشی کتاب کار و راهنمای آموزش محیط زیست ویژه مربیان مهدهای کودک در شهرستان دزفول

روز شنبه ۹۸/۱۰/۷ سومین کارگاه آموزشی آشنایی با بسته آموزشی محیط زیست ویژه مربیان مهدهای کودک شهرستان دزفول در مرکز آموزش ضمن خدمت فرهنگیان این شهرستان برگزار گردید.

مصطفی استاد چینی گر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در این خصوص گفت: «این کارگاه با حضور تمامی مدیران و مربیان مهدهای کودک (تحت نظارت مدیریت آموزش و پرورش شهرستان دزفول) به منظور سومین کارگاه آموزشی «کتاب کار و راهنمای آموزش محیط زیست» پس از دو کارگاه آموزشی که پیشتر برگزار شده بود؛ برگزار گردید.»

وی ضمن بیان نقش آموزش و فرهنگ سازی در حفظ محیط زیست، اهمیت این آموزش ها در دوره پیش دبستانی را بسیار مهم و با ارزش توصیف نمود.

مهدی سراج الدین کارشناس آموزش اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در این کارگاه آموزشی ابتدا ضمن تعریف محیط زیست به بیان اهمیت محیط زیست و مشکلات و معضلات پیش رو در سطح شهرستان اشاره و دلایل اهمیت نیاز به آموزش از مقطع پیش دبستانی را بیان نمود.

سراج الدین در ادامه نحوه تدریس کتاب های «مبانی آموزش محیط زیست و مشارکت خانواده» و «کتاب کار و راهنمای آموزش محیط زیست» را به مدیران و مربیان مهدهای کودک شهرستان دزفول با بهره گیری از فیلم و اسلاید ارائه نمود.

در پایان کتابهای «مبانی آموزش محیط زیست و مشارکت خانواده» و «کتاب کار و راهنمای  آموزش محیط زیست» بین مربیان مهدکودکها توزیع گردید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.