برگزاری نشست هم اندیشی سمن های محیط زیستی شهرستان دزفول

در تاریخ ۹۸/۸/۸ نشست هم اندیشی انجمن های محیط زیستی شهرستان دزفول به میزبانی انجمن سفیران بانگ زمین با هدف تعامل سمن ها با اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در محل خانه تیزنو این شهرستان برگزار گردید.

مصطفی استاد چینی گر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در این نشست ضمن برشمردن اهمیت تعامل سمن ها با اداره و باهم، از میزبانی انجمن سفیران بانگ زمین تشکر نمود و ابراز امیدواری کرد جلسه آذرماه به میزبانی یکی دیگر از سمن ها برگزار گردد.

وی همچنین با بیان مشکلات و معضلات محیط زیستی شهرستان، خواستار ورود بیشتر سمن ها به مقوله آموزش با توجه به شروع سال تحصیلی جدید شد و گفت: «در جهت استفاده بهینه از فضای آموزشی و جلوگیری از دوباره کاری، آموزش مدارس با هماهنگی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول انجام پذیرد تا بتوان مدارس بیشتری را تحت آموزش های محیط زیستی قرار داد. و در راستای استاندارد سازی آموزش خواستار استفاده سمن ها از کتب زیست محیطی موجود در کتابخانه اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در امر آموزش شد».

در ادامه اعضای سمن ها با بیان نقطه نظرات خود در مورد چالشهای زیست محیطی شهرستان از پیشنهادات رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول استقبال نمودند و مقرر گردید با هماهنگی اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان فعالیتهای آموزشی در سطح مدارس گسترش یابد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.