دیدار پرسنل ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول، پارک ملی دز و سمن ها با فرماندار شهرستان دزفول

به مناسبت هفته محیط زیست رئیس و پرسنل ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول، پارک ملی دز و انجمن های مردم نهاد محیط زیستی با محمد حیدری فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو نمودند.

در ابتدای این نشست صمیمی و دوستانه مصطفی استاد چینی گر رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول گفت: « ۱۶ تا ۲۲ خرداد ماه هرسال مصادف با هفته محیط زیست است. با توجه به شعار امسال، کاهش آلاینده و پسماند؛ آسمان آبی، زمین پاک باید نقشه راه دوستداران محیط زیست و سرلوحه کاری و مدیریتی همه ما باشد».

وی همچنین گزارش کلی در خصوص مسائل زیست محیطی شهرستان بیان نمود.

در ادامه رضا قپانچی پور رئیس اداره پارک ملی دز در خصوص مناطق و دغدغه اصلی محیط بانان در این فصل از سال که آتش سوزی جنگل ها می باشد به بیان مسائل و مشکلات پرداخت و اظهار امیدواری کرد با عنایت و توجه بیش از پیش فرماندار و بقیه سازمان ها و ارگان های مرتبط این مشکلات به حداقل برسد.

همچنین برخی از نمایندگان سمن های زیست محیطی شهرستان دزفول به بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص محیط زیست و حفاظت از آن پرداختند.

در ادامه محمد حیدری معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان دزفول ضمن خوشامدگویی و خداقوت به پرسنل تلاشگر و خستگی ناپذیر محیط زیست، گفت:« آنها پاسداران، محیط بانان و حریم بانان محیط زندگی ما هستند و حضور و فکرشان تضمین کننده حال و آینده ماست و ما به این عزیزان افتخار میکنیم».

در پایان این نشست از سه نفر از پرسنل ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول و پارک ملی دز و مسئولین انجمن های سفیران بانگ زمین و آوان سبز با اهداء لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.