اختتامیه جشنواره بین المللی انسان و محیط زیست در دزفول

جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی با موضوع «انسان و محیط زیست» که از ۸ آذر ماه در مجتمع فرهنگی سینمایی دزفول برپا بود در روز جمعه ۹۷/۹/۱۶ طی مراسمی به کار خود پایان داد.

در این گردهمایی با اهداء جوایز از نفرات برتر هر رشته تقدیر به عمل آمد. (اسامی برگزیدگان به شرح زیر می‌باشد: نقاشی: ۱- هیئت داوران هیچ اثری را شایسته رتبه اول ندانست،۲- خانم شامینا آنام از بنگلادش، ۳- آقای علی چهارمحالی از شوشتر؛ طراحی: ۱- هیچ اثری حائز رتبه اول نگردید، ۲- خانم شبنم شهریاری از رشت، ۳- آقای شهاب موسوی از دزفول؛ حجم و مجسمه سازی: رتبه اول و دومی انتخاب نگردید و رتبه سوم مشترکاً توسط خانم پریسا گاراژیان از تهران و آقای ماهان مقصودی از تبریز کسب گردید). همچنین از حامیان مالی جشنواره، عوامل اجرایی و ادارات مرتبط نیز با اهداء لوح سپاس و تندیس، قدردانی گردید.

مراسم اختتامیه با حضور هنرمندان، هنردوستان و مسئولین شهرستان و استان ( از جمله اداره حفاظت محیط زیست دزفول و نمایندگان انجمن ‌های مردمی) برگزار گردید. محمد جوروند، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان ضمن تحسین اجرای چنین رویداد مهمی در شهرستان دزفول، از دست اندرکاران جشنواره تشکر نمود و تداوم آن را خواستار شد.

عبدالرضا رابطی دبیر هنری جشنواره با تأکید بر هدف اصلی برگزاری این رویداد بزرگ هنری که تعامل هنرمندان ایران و جهان برای افزایش آگاهی و فرهنگ‌ سازی برای حفاظت از محیط زیست بوده، یادآور شد که نگاه هنرمندانه به این مسئله حیاتی می‌تواند بسیار تأثیرگذار و ثمربخش باشد. وی استقبال کم ‌نظیر اقشار مختلف مردم از این نمایشگاه را گواه موفقیت آن دانست و بازتاب خبری آن را در سطح بین‌المللی رضایت ‌بخش اعلام نمود. او در بخشی از سخنان خود از حضار خواست به نشانه حمایت و نگهبانی از محیط زیست ۳۰ ثانیه به پا خیزند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.