ششمین جشنواره شهروند دوستدار محیط زیست در دزفول

ششمین جشنواره شهروند دوستدار محیط زیست پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه به مناسبت هفته محیط زیست از سوی انجمن سفیران بانگ زمین و با همکاری اداره حفاظت محیط زیست دزفول در پارک دولت با حضور شهروندان و برخی از مسئولین برگزار گردید.

فرهاد قلی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول در این جشنواره، ضمن تبریک عید سعید فطر و هفته محیط زیست گفت: «محیط زیست متعلق به همه شهروندان است و جشنواره شهروند دوستدار محیط زیست هر ساله در راستای معرفی و تقدیر از شهروندان نمونه که در جهت حفاظت از محیط زیست اقدامات ارزشمندی داشته‌ اند برگزار می‌شود».

رئیس اداره محیط زیست همچنین گفت: « فعالیت‌ ها و برنامه‌ های آموزشی و فرهنگی فراوانی از سوی اداره حفاظت محیط زیست دزفول با همکاری سازمان‌ های مردم نهاد در یکسال گذشته انجام شده و برنامه ‌های آموزشی دیگری نظیر آموزش کاهش مصرف پلاستیک و طرح آپارتمان سبز در حال انجام است و برنامه آموزشی رودخانه دز نیز آغاز خواهد شد».

همچنین در این آیین، پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک هفته محیط زیست و تشکر از اقدامات اداره محیط زیست دزفول و سازمان ‌های مردم ‌نهاد گفت: «اقدامات مؤثری در جهت حفاظت و ثبت رودخانه دز به عنوان رودخانه حفاظت شده آغاز شده و در حال انجام است و جا دارد در راستای حفاظت از محیط زیست آموزش و فرهنگ ‌سازی فراوانی انجام پذیرد».

شایان ذکر است در این جشنواره ضمن اجرای برنامه ‌های شاد و متنوع از شهروندان نمونه محیط زیست و برگزیدگان مسابقه عکاسی و برگزیدگان مسابقه نقاشی کودکان طرح آپارتمان سبز با اهدای لوح سپاس و هدایایی تقدیر به عمل آمد.  

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.