دیدار یگان حفاظت محیط زیست با ریاست دادگستری دزفول

در هفته محیط زیست فرمانده یگان و مأموران یگان حفاظت محیط زیست دزفول با ریاست دادگستری شهرستان دزفول دیدار و در این دیدار مسایل و چالش های زیست محیطی مطرح و بررسی گردید.

فرهاد قلی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول ضمن تبریک هفته محیط زیست در این دیدار گفت: «محیط زیست بستر حیات و زندگی است که حفاظت از طبیعت و گونه های جانوری و گیاهی توسط سازمان حفاظت محیط زیست و یگان حفاظت محیط زیست صورت می گیرد و شهرستان دزفول با دارا بودن زیستگاه ها و اکوسیستم های متنوع دارای مناطق ارزشمند و زیستگاه گونه های در خطر انقراض و مهمی همچون گوزن زرد ایرانی، لاک پشت فراتی و سمندر امپراطور است و حفاظت از طبیعت و محیط زیست شهرستان دزفول نیازمند حمایت کلیه ارگان ها و دستگاه های دولتی و البته مشارکت مردم و جوامع محلی است».

همچنین در این دیدار دکتر ممبینی ریاست دادگستری شهرستان دزفول نیز گفت: «محیط زیست متعلق به همه و مهم است و دادگستری دزفول نیز حمایت های لازم را در حفاظت از محیط زیست بعمل آورده و آماده همکاری و حمایت های بیشتر است و جا دارد در راستای حفاظت از محیط زیست، فرهنگ سازی و آموزش لازم به شهروندان ارائه شود».

در این نشست، مأموران یگان حفاظت محیط زیست پارک ملی دز، پاسگاه محیط بانی قلعه شاداب و اداره حفاظت محیط زیست دزفول حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.