عضویت اداره محیط زیست دزفول در شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول

با موافقت امام جمعه محترم و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول مبنی بر عضویت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در شورای فرهنگ عمومی، از این پس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان حضور خواهد یافت و در برنامه ­ریزی ها و تصمیم­ گیری ­های مربوطه دخیل خواهد بود.

فرهاد قلی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول در این خصوص گفت: (( از آنجایی که پاسداشت مواهب خدادادی، صرفه جویی در مصرف و جلوگیری از اسراف و اتلاف منابع انرژی، حفظ پاکی و تقدس منابع طبیعی، احترام به حق حیات مخلوقات خداوند و سایر وظایف اخلاقی و انسانی در ارتباط با طبیعت، با اهداف سازمانی این اداره همسو هستند، عضویت این اداره در شورای فرهنگ عمومی موجب خواهد شد تا در چارچوب امر به معروف و نهی از منکر و با بهره ­مندی از ظرفیتهای موجود بتوان آموزش های شهروندی را ارایه نمود و به فرهنگ سازی عمومی برای حفاظت بیشتر از محیط زیست پرداخت. بنابراین از موافقت و حسن نظر امام جمعه محترم دزفول در این خصوص تقدیر و تشکر میگردد)).

شایان ذکر است که در راستای تنویر افکار عمومی، فرهنگ سازی و جلب مشارکت مردمی در حفاظت از محیط زیست، فعالیت های آموزشی متعددی توسط این اداره در سال ۹۵ صورت گرفته و در حال اجرا می باشد.

mohetzest00001[1]-1

1 دیدگاه برای “عضویت اداره محیط زیست دزفول در شورای فرهنگ عمومی شهرستان دزفول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.