آغاز طرح بررسی وضعیت آلودگی صوتی شهر دزفول

طرح بررسی وضعیت آلودگی صوتی شهر دزفول ، توسط اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول جهت شناسایی وضعیت آلاینده های صوتی و کانون های آلوده در هفته جاری در سطح شهر دزفول دومین شهر پر جمعیت استان خوزستان آغاز گردیده است .

فرهاد قلی نژاد رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دزفول در این خصوص گفت : << در این بررسی با سنجش میزان صدا در کانون ها و نقاط حساس شهری و همچنین بافت های مسکونی شهر دزفول وضعیت آلودگی صوتی شهر دزفول بررسی وکانون های بحرانی آلودگی صوتی شهری با هدف شناسایی علل و کاهش آلاینده های صوتی تعیین خواهد گردید . >>

شایان ذکر است آلودگی صوتی یکی از انواع آلودگی های محیط زیستی است که در شهر ها و مراکز جمعیتی در اثر فعالیتهای صنعتی و برخی فعالیتهای خدماتی ایجاد و برای سلامت انسان بویژه اعصاب و روان تاثیرات نامطلوب دارد .

 

1 دیدگاه برای “آغاز طرح بررسی وضعیت آلودگی صوتی شهر دزفول

  1. سلام
    کوچه چولیان بدلیل اینکه باعث وصل شدن شریعتی به طالقانی میشود دارای عبور و مرور و ترافیک بسیار بالایی است و متاسفانه موتورسیکلتها و خودروها با سرعت و صدای بسیار آزار دهنده و گوشخراش از آن عبور میکنند خواهشمندیم برنامه ریزی و با هماهنگی شهرداری نسبت به ایجاد سرعت گیر در این کوچه اقدام بفرمایید.
    با تشکر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.